Tel.: 20-921-6851
E-mail: ujsag@zsambekimedence.hu

Állás munka Zsámbék Zsámbéki-medence

2017. november 25.
A Stalltechnik-B Service Kft. VILLANYSZERELŐ VÉGZETTSÉGŰ munkatársat keres SZERVIZTECHNOLÓGUS munkakörbe

Elvárás min. 2-3 éves villanyszerelési területen szerzett tapasztalat B kat. jogosítvány.

Amit ajánlunk: A munkavégzéshez eszközöket: autó, telefon, laptop. Széleskörű szakmai támogatás, továbbképzések, versenyképes munkabér, minőségi munkaeszközök.

Munkavégzés helye: Bp-i iroda, illetve országszerte partnereinknél. Teljes munkaidő, bejelentett állás. Érdeklődni: 06-70/883-7501
titkarsag@stalltechnik.hu www.stalltechnik.hu>

2017. november 21.
Magyar tulajdonban lévő, nagy múltú épületgépészeti cég gyakorlott, munkájára igényes víz-, gáz- és fűtésszerelő munkatársat keres azonnali belépéssel!

Feladatok: Épületgépészeti karbantartó feladatok, Kivitelezési, szerelési munkálatok, gyorsszolgálati munkák Elvárások: Víz-, gáz-, központi fűtés szerelői végzettség, Min. 3-5 év szakmai gyakorlat. Ív- és lánghegesztő szaktudással, szellőzés-, klíma-, és légtechnikai szakipari gyakorlattal, végzettséggel rendelkezők előnyben, B kat. jogosítvány, Rugalmas hozzáállás, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem, Utazástámogatás, Hosszú távú munkalehetőség, Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest és környéke Fényképes önéletrajzokat az erchegyi@erchegyi.hu> e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.

állás, munka, Zsámbék, Zsámbéki-medence, Páty, Budajenő, Telki, Herceghalom, Etyek, Mány, Bicske, Budakeszi, Budaörs, Perbál, Tök

Vissza a Zsámbéki-medence Regionális Hírmagazin főoldalára ... >>>